12 ВЕРЕСНЯ В РАМКАХ РОБОЧОГО ВІЗИТУ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ ВІДВІДАВ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ МАКСИМ ГУЗЕНКО

Дата: 13.09.2022 12:04

Спільно із Дубов’язівським селищним головою Леонідом БІЛИКОМ оглянули місце майбутнього індустріального парку у смт. Дубов’язівка та окреслили шляхи вирішення тих проблемних питань, які стали в ході реалізації даного проєкту.

Також народний депутат відвідав нещодавно збудовану амбулаторію у с. Чернеча Слобода, яка ще не введена в експлуатацію через складні бюрократичні розбіжності та одне з найбільш успішних підприємств району – СФГ «Віталія», зокрема, молочну ферму, де разом з керівником обговорили перспективи розвитку та участь підприємства в державних програмах компенсації.