ПДФО як лідер з наповнення місцевих бюджетів Сумщини

Дата: 16.09.2022 14:43

Успішність влади на місцях напряму залежить від обсягу фінансових ресурсів, якими вона володіє та користується для виконання державних функцій протягом бюджетного періоду.

Традиційно, одним з головних наповнювачів місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб (ПДФО). Так, упродовж січня-серпня 2022 року з офіційних доходів платників Сумщини, які обслуговуються у територіальних органах Головного управління ДПС у Сумській області, було сплачено 4063,6 млн грн зазначеного податку.

Сплачена сума на 738,6 млн грн (або на 22,2 відс.) перевищила надходження аналогічного періоду минулого року.

Податківці Сумщини стверджують, що завдяки соціально відповідальним працедавцям місцеві громади своєчасно отримують кошти для виконання власних соціально-економічних програм й щиро дякують за фінансову підтримку держави у нелегкий воєнний час.