ВІТАЄМО З ДНЕМ РЯТІВНИКА УКРАЇНИ!

Дата: 17.09.2022 09:50

Сьогодні свій професійний день відзначають працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, працівники інших спеціальних формувань, а також громадяни, які роблять неоціненний внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та захисту життя і здоров’я людей.

У цей день ми хочемо від щирого серця подякувати їм за нелегку службу, за те, що вони мужньо борються з вогнем і стихією, ризикують своїм життям, рятуючи людей.

Знайте, країна пишається Вами, адже Ви наперекір всім бідам і негодам приходите на допомогу всім нужденним.

Нехай в житті кожного з Вас буде більше спокійних годин. Бажаємо міцного здоров'я, бадьорості духу, мирного неба, благополуччя, великого сімейного щастя та миру!