ЄДНАЮЧИСЬ, МИ ТВОРИМО ДОБРО!

Дата: 23.09.2022 13:17

23 вересня Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК взяв участь у благодійній акції, яка пройшла на території Гружчанського старостинського округу в рамках проєкту «Діти розбудовують громаду», що започаткований з метою стимулювання інтересу молоді до процесу розвитку громад у Сумській області.

Захід, завдяки чудовій роботі організаторів, мав успіх як у дорослих, так і дітей. Кожен охочий міг долучитися до святкової благодійної ярмарки, виручені кошти від якої будуть перераховані на потреби Збройних Сил України.

Для малечі діяли цікаві локації: зона боді-арту, міні-боулінг, настільний футбол, куточок робототехніки, де бажаючі мали змогу отримати майстер-клас від фахівця та патріотичний розпис спеціальними фарбами тканинних сумок.

Крім цього, всі присутні мали змогу насолодитись чудовими патріотичними композиціями у виконанні Вікторії ЧУДАКОВСЬКОЇ та Ірини СЕМЕНИЦЬКОЇ.