ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 28.09.2022 09:59

29 вересня у смт. Дубов’язівка (територія селищного парку) з 10:00 години відбудеться БЕЗКОШТОВНЕ частування піцою за сприяння Благодійного фонду «М.Р.І.Я.» спільно з міжнародними волонтерами шотландської організації «Siobhans Trast» під гаслом #MakePizzaNotWar.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати захід та скуштувати справжню італійську піцу на колесах!

Для малечі буде організовано цікаве дозвілля.

З огляду на нестабільні погодні умови, буде дуже доречним захопити з собою про всяк випадок парасольки.

Анонім
2022-09-28 13:59:06

Ну хоть не поленились скопіювати і написати на сайті громади це вже прогрес якби ще надавали можливість звязку. Через інші месенжери

Відповідь адміністратора:

Всі тексти та оголошення не КОПІЮЮТЬСЯ, а публікуються і у Фейсбук-спільноті "Дубовязівська селищна рада", і тут, на офіційному веб-сайті. Це офіційна інформація і тому копіюють її уже інші користувачі нашого сайту та Фейсбук-сторінки.

2022-09-28 15:44:01