ЛИШЕ АКТИВНА СПІВПРАЦЯ ДАЄ ПОЗИТИВНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Дата: 28.09.2022 15:46

Агресія росії проти України суттєво вплинула на розвиток нашої громади в цілому, в тому числі – на можливості забезпечення значної частини мешканців продуктами харчування.

З метою уникнення продовольчої кризи в громаді на зимовий період 2022-2023 рр. та формування продовольчого резерву керівництво Дубов’язівської селищної ради налагодило активну співпрацю з Агенцією регіонального розвитку Сумської області і вже є позитивні результати.

Так, сьогодні селищну раду відвідав директор Агенції Григорій СТАРИКОВ, який передав дегідратори (сушарки) для харчових продуктів. Ця техніка справно слугуватиме при реалізації важливих продовольчих завдань.

Крім цього, спільно з Дубов’язівським селищним головою Леонідом БІЛИКОМ обговорили питання надання найближчим часом автоклав для консервування.

Таким чином, можна впевнено сказати, що лише спільно долаються перешкоди та вирішуються важливі завдання на шляху до визначеної мети.