ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!
Дата: 01.10.2022 12:35
Кількість переглядів: 363
Наполегливо рекомендуємо утриматись від походів до лісосмуг, пустирів, територій з густою порослю кущів, особливо в місцях, де навесні перебували окупанти, так як залишається високий ризик натрапити на замасковані вибухонебезпечні предмети через необачність. Досі в різних районах області продовжують знаходити розтяжки, різноманітні типи мін та прихованих боєприпасів і, нажаль, невідомо, скільки їх знаходитиму іще. Тому просимо не ризикувати власним життям та життями інших.
Грибів ви можете і не знайти, але ризик втратити життя буде високий як ніколи!
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)