ДОРОГІ НАШІ ЖИТЕЛІ ПОВАЖНОГО ВІКУ, ВЕТЕРАНИ!

Дата: 01.10.2022 09:40

Хочу від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто привітати Вас зі святом!

Цей день засвідчує глибоку повагу до найстарших представників нашої громади, найбільше багатство яких – досвід, знання, вміння і мудрість.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за вклад в розвиток громади, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Про великий життєвий шлях кожного з Вас можна писати книжки. Ви пронесли крізь своє життя невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними громадянами своєї держави.

Бажаю Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло Ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, яке Ви робите, повертається сторицею!

З повагою,

Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК