Платники Сумщини сплатили понад 14 млрд гривень до зведеного бюджету України

Дата: 07.10.2022 13:17

За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області, за підсумками роботи січня-вересня 2022 року платники податків Сумщини перерахували до зведеного бюджету України 14 127,1 млн грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Зазначений показник на 2 073,9 млн грн перевищив тогорічні надходження, тобто більше на 17,2 відсотка.

Перевиконання проти січня-вересня 2021 року простежується як за надходженнями до Державного бюджету – всього надійшло 7 806,1 млн грн (більше на 1 301,7 млн грн або на 20,0 відс.), так і за платежами до місцевих бюджетів – загалом поступило 6 321,0 млн грн, що більше на 772,2 млн грн (на 13,9 відсотка).

В установі повідомили, що за підсумками роботи у вересня п.р. забезпечено збір до зведеного бюджету України в сумі 2 242,7 млн грн, що більше  суми сплати за відповідний період минулого року на 895,5 млн грн, або на 66,5 відсотка.