Конотопського району Сумської області

ФК "ВІТАЛІЯ" ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВПЕВНЕНО КРОКУЄ З ПЕРЕМОГАМИ

Дата: 09.10.2022 08:45
Кількість переглядів: 154

Сьогодні, 8 жовтня, в с.Токарі Сумського району відбувся 1 тур Вищої Ліги чемпіонату Сумської області з футболу у групі А, де ФК «Україна» (с.Токарі) приймав суперника ФК «Віталія» (с. Чернеча Слобода).

Підтримати свою команду вже за доброю традицією прибули Дубов'язівський селищний голова Леонід Білик та староста Чернечослобідського старостинського округу Сергій Тригуб

Матч розпочався хвилиною мовчання.

Гра була дуже напруженою та хиткою в рахунку, адже в складі господарів були досвідчені гравці, що брали участь в чемпіонаті України серед аматорських команд.

Перший тайм завершився з рахунком 1:2 на користь гостей. На дев’ятій хвилині другого тайму Дмитро ГРУША отримав другого "гірчичника" та залишив «Віталію» в меншості. Господарі почали більше атакувати та невдовзі зрівняли рахунок.

В середині тайму воротар господарів порушив правила гри в карному майданчику, суддя вказав на 11- метровий, який реалізував Павло ЗИМОВЕЦЬ.

Гра завершилась з рахунком 2:3 на користь чернечослобідчан.

Вітаємо футболістів з перемогою та бажаємо виграшів без травм в наступних матчах!