ДУБОВ’ЯЗІВСЬКА ТГ ДЛЯ ЗСУ: НОВИЙ ЕКСКАВАТОР-НАВАНТАЖУВАЧ ПЕРЕДАНО ДЛЯ ПОТРЕБ ВІЙСЬКОВИХ

Дата: 12.10.2022 15:37

Підтримка наших захисників сьогодні має чи не найважливіше значення для кожного з нас, адже коли армія має міцний і надійний тил, вона здолає будь-якого агресора.

Сьогодні у Дубов’язівській селищній раді відбулось урочисте передання військовій частині екскаватора-навантажувача CASE, придбаного за кошти місцевого бюджету. Реалізація цього важливого проєкту стала можливою завдяки плідній співпраці керівництва громади із військовою частиною, зокрема, в питанні сплати ПДФО.

Участь у заході взяли голова Сумської обласної державної адміністрації-керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, народний депутат України Михайло АНАНЧЕНКО, голова Конотопської районної державної адміністрації-керівник Конотопської районної військової адміністрації Тетяна СИЗОН, Дубов’язівський селищний голова Леонід Білик, представники військової частини.

Дана техніка буде відмінно слугувати нашим захисникам у виконанні різного роду земельних робіт на різних типах ґрунту та місцевості.

Крім цього, за заслуги перед Збройними Силами України голова Сумської обласної державної адміністрації-керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, голова Конотопської районної державної адміністрації-керівник Конотопської військової адміністрації Тетяна СИЗОН та Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК відзначені грамотами від імені військового командування частини.