ШАНОВНІ ЗАХИСНИКИ ТА ЗАХИСНИЦІ НАШОЇ РІДНОЇ ЗЕМЛІ!

Дата: 14.10.2022 08:55

Прийміть щирі вітання з Днем захисників та захисниць України, Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Пишаємося вами! Дякуємо за мирне небо! Повертайтеся усі якомога швидше додому живими, цілими, неушкодженими!

Ви - наші Герої! Разом впевнено крокуймо до омріяних миру й перемоги. А ми тут, в тилу, постараємося теж не підвести і допомагати вам, підтримувати вас!

Від щирого серця бажаю вам доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, щастя! Ви сильні, стійкі, сміливі й хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя — яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов.

Саме Свята Покрова здавна була захисницею козацтва та Українського війська. До Неї ми нині звертаємось у молитвах про захист наших Атлантів сьогодення, на чиїх плечах тримається держава Україна, хто узяв на себе цей надважкий обов’язок - захистити рідну землю від ворожої навали.

З почуттям глибокої поваги ми схиляємо голови в пам’ять про кожного, хто загинув за Україну, а всім захисникам, їх сім’ям, батькам та матерям, ветеранам, воїнам запасу - зичимо миру, здоров’я, добра, щастя та злагоди!

Ангела-охоронця кожному українському воїну!

Мирного тихого неба кожній українській родині!

Всій нашій Україні – захисту Пресвятої Богородиці!

З повагою,

Дубов'язівський селищний голова Леонід БІЛИК