МЕШКАНКА С. СІМ’ЯНІВКА ВІДЗНАЧИЛА 95-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Дата: 17.10.2022 12:10

Сьогоднішній сонячний день ознаменувався гарною датою – жителька с. Сім’янівка Юпа Ганна Іванівна святкує свій 95-й день народження.

Зі славним ювілеєм, щирими словами, квітами і подарунком ювілярку вітали Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК та директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» Алла ЯРОВА.

Іменинниці побажали здоров’я, мирного неба, уваги близьких людей, і звичайно, дожити до ста літ і навіть далі.

Ганна Іванівна – яскравий приклад для наслідування молодому поколінню. Вона виростила чудову доньку, 2 онуків, 2 правнуків, на своєму віку бачила страшні будні війни, пережила голодні повоєнні роки, не втрачає оптимізму й сьогодні.

Ось така вона – наша землячка – з добрим серцем, світлою душею, чистими помислами та сповненими людської доброти очима.

Зичимо Вам, Ганна Іванівна, міцного здоров’я, довгих літ у мирі та щасті, нехай життя завжди наповнюється радістю від усвідомлення того, скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки. Хай здоровими і щасливими зростають Ваші діти, онуки та правнуки. Хай у Вашій родині панує злагода і спокій, а оселя повниться достатком! Многая літа!