A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дубов’язівська територіальна громада
Конотопського району Сумської області

ФК "ВІТАЛІЯ" ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗДОБУВ ЧЕРГОВУ ПЕРЕМОГУ В ХОДІ ЧЕМПІОНАТУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

Дата: 22.10.2022 09:30
Кількість переглядів: 167

Сьогодні у місті Конотоп відбувся матч другого туру вищої ліги чемпіонату Сумської області з футболу групи "А", в якому зустрічалися ФК «Віталія» (с.Чернеча Слобода) та ФК «Колос» (м.Шостка).

За традицією, підтримати гравців прибули Дубов'язівський селищний голова Леонід БІЛИК та староста Чернечослобідського округу Сергій ТРИГУБ.

З огляду на повітряну тривогу, гра розпочалася з запізнення, але була не менш напруженою та видовищною.

На початку зустріч гості повели в рахунку 1:0. В другому таймі Павло ЗИМОВЕЦЬ зі штрафного

зрівнює рахунок, 1:1.

За декілька хвилин до закінчення гри Владислав СКРИННИК забиває другий гол та виводить «Віталію» вперед.

Щиро вітаємо футболістів ФК "Віталія" з перемогою та бажаємо подальших перемог!