61 отримувач мікрогранту – 124 нових робочих місця

Дата: 27.10.2022 07:58

У липні поточного року стартувала урядова програма «єРобота», спрямована на організацію нового або розширення вже існуючого бізнесу зі створенням нових робочих місць.

Станом на 25 жовтня, за результатами семи хвиль державної програми, 61 житель області отримав позитивне рішення на отримання мікрогранту, що дозволить створити 124 робочих місця.

Як свідчить статистика, найактивнішими є підприємці, на яких припадає 64 відсотка отримувачів гранту, фізичні особи - 36 відсотків, серед яких чоловіків на 12 відсотків більше, ніж жінок.

Найпопулярнішими напрямками, за якими отримані позитивні рішення, є переробна промисловість, оптова та роздрібна торгівля, тимчасове розміщення і організація харчування, пошиття одягу, надання стоматологічних послуг, розвиток аграрного бізнесу.

В цілому програма включає 12 хвиль, кінцевий термін подачі документів – 12 грудня 2022 року.

Тим, хто ще не долучився до програми, а має бажання, повідомляємо: щочетверга о 10.00 фахівці Сумського обласного центру зайнятості в онлайн-режимі проводяться вебінари з питань отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Вебінари проходять тут: https://meet.google.com/fvk-mhkg-wvr

Індивідуальні консультації щодо надання грантів та складання бізнес-плану фахівці обласного центру зайнятості надають щоденно, зокрема і в телефонному режимі за номерами: (0542) 68-55-06, 68-55-22.

Також з нагальних питань звертайтеся на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості 093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58;

095 337 41 10 та доєднуйтесь до нашого Telegram-каналу за посиланням https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy