ШАНОВНІ СОЦІАЛЬНІ ПРАЦІВНИКИ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 02.11.2022 07:50

День працівника соціальної сфери – свято людей з великим серцем! Важко переоцінити роль щоденної кропіткої роботи, яку виконують соціальні працівники центрів соціальної допомоги в нинішніх складних для нашої країни умовах. Це свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, творить добро не тільки за службовим обов’язком, а й за велінням серця і покликом душі.

Від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто вітаю працівників соціальної сфери, які щодня вирішують проблеми громадян, що потребують турботи та підтримки, забезпечують їм надання соціальних послуг.

Нехай Вас завжди супроводжують доброта і віра у щедрість людської душі, бажання і спроможність бути корисними людям.

Сердечно бажаю Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, і нехай добро, зроблене Вами, повертається сторицею!

З повагою,

Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК