СВІЙ 95-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧИЛА МЕШКАНКА СМТ. ДУБОВ’ЯЗІВКА

Дата: 08.11.2022 14:59

7 листопада своє славне 95-річчя відсвяткувала жителька смт. Дубов’язівка Воробей Катерина Єрофіївна.

Привітати з ювілеєм, подякувати за нелегкий життєвий шлях та мудрість, висловити свою шану та повагу завітали заступник селищного голови Олена БОХАН та директор КУ «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» Алла ЯРОВА.

Розчулена увагою присутніх, ювілярка щиро подякувала за подарунки, теплі слова, розповіла про свій трудовий шлях. Негаразди загартували в ній дух непохитної жінки, яка на своєму життєвому шляху пережила безліч тяжких і щасливих моментів. І за це Господь подарував їй довголіття, яке вона зустрічає в колі дітей, онуків та правнуків.

Важливе життєве кредо поважної іменинниці – любити та поважати людей і завжди залишатися активним та молодим душею.

Життя — це справді найвища цінність, найкращий подарунок долі. Саме тому ми маємо цінувати кожну секунду, завжди вірити в краще та, найголовніше, поважати і не забувати людей, які прожили такий поважний вік, таких як Катерина Єрофіївна.