ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ, МАЙСТРИ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА, ВЕТЕРАНИ СПРАВИ!

Дата: 09.11.2022 09:53

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи щоденній праці клубних працівників, викладачів дитячої школи мистецтв, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси.

Ваша праця завжди на виду: Ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової літератури, знайомите зі скарбами людської цивілізації.

В найважчі для нашої країни часи Ви ні на хвилину не втратили наснаги та відповідальності, яку ми разом несемо перед нашою громадою. Активна волонтерська діяльність стала в дні війни нашою другою спеціальністю - ми разом навчились бути корисними нашій Батьківщині не там де хочеш, а там де треба. Вірю, що всі ці зусилля хоч на хвилину наблизять нашу Перемогу!

Дякую всім за роботу! Нехай втіляться в життя всі ваші життєві плани, ідеї і мрії, а кожен день дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою,

Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК