ЯК ОТРИМАТИ МІЖДУНАРОДНУ ДОПОМОГУ ВІД ООН НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ?

Дата: 14.11.2022 15:20

Роз'яснення надає Олександра Фесенко, фахівчиня #Конотопського_МЦ_з_надання_БВПД.

Нещодавно громадянам України пенсійного віку/особам з інвалідністю, які постраждали від війни та звернулись через сервіс єДопомога по допомогу було призначено міжнародну виплату від Всесвітній продовольчої програми ООН.

На телефони громадян надійшло повідомлення з кодом міжнародного переказу та сумою виплати. Щоб отримати дану допомогу не обов'язково бігти до найближчого відділення банку. Треба мати мобільний телефон, додаток Приват24 та слідкувати наступній інструкції:

Обрати розділ "СЕРВІСИ", потім "ПЕРЕВОД", потім "МІЖНАРОДНИЙ", потім "Western Union";

внести одноразовий код, який надійшов у повідомленні, суму переказу і країну надходження коштів обрати карту натиснути "отримати допомогу";

Протягом декількох хвилин кошти будуть зараховані на карту.

Дана виплата, як зазначено у Меморандумі про взаєморозуміння для надання грошової допомоги з використанням даних українських бенефіціарів («ДУБ») між Міністерством соціальної політики України («Міністерство») та Всесвітньою продовольчою програмою («ВПП») буде надходити протягом 3 місяців у сумі 2220 грн на кожного члена домогосподарства, але не більш як для трьох осіб.

У разі відсутності мобільного додатку або смартфону, все ж таки доведеться відвідати найближче відділення банку чи відділення Нової пошти з документами,що посвідчують особу.