Кого шукають роботодавці Сумщини

Дата: 21.11.2022 16:20

За інформацією директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного,  cтаном  на 21 листопада поточного року в базі даних обласної служби зайнятості налічується майже тисяча вакантних посад з середньою заробітною платою близько 9 тис. грн щомісяця.

У третини заявлених роботодавцями вакансій, мінімальний розмір оплати праці спостерігається у сферах мистецтва та спорту, вона  становить 6724 грн (в незначній мірі перевищує мінімальну), максимальний - 15675 грн - пропонують роботодавці фінансової та страхової сфер, до 11 тис. грн – охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, майже  10 тис. грн обіцяють у будівельній та транспортній галузях.

Найбільшу потребу в кадрах мають підприємства переробної промисловості – 28,5%, освіти  - 12,1%, сфери торгівлі та ремонту транспортних засобів – 10,7%.

На сьогодні роботодавцям Сумщини потрібні водії автотранспортних засобів, машиністи (кочегари) котелень, підсобні робітники, швачки, токарі, бухгалтери, електромонтери, сімейні лікарі.

За потреби звертайтеся на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості:

093 276 39 66; 096 109 08 37; 067 698 29 58; 095 337 41 10.