ВІДБУЛАСЯ 26 СЕСІЯ ДЕПУТАТІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 25.11.2022 12:30

23 листопада під головуванням очільника Дубов’язівської територіальної громади Леоніда БІЛИКА відбулася 26 сесія 8 скликання депутатів селищної ради

На порядок денний було винесено 18 питань.

Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, кожне з питань було детально розглянуте та опрацьоване на спільному засіданні постійних комісій.

Депутати підтримали рішення про хід виконання програм соціального захисту населення селищної ради, освіти, молоді та спорту селищної ради, культури та туризму селищної ради на 2022 рік; про викладення селищної програми «Фінансової підтримки та розвитку  Комунального некомерційного підприємства «Дубов’язівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Дубов’язівської селищної ради на 2022 рік» у новій редакції; про внесення змін  до рішення селищної ради від 21.12.2021 року «Про програму соціально–економічного  розвитку селищної ради на 2022 рік» та інші.

Низка питань стосувалася затвердження документації з землеустрою.

Загалом, робота сесії пройшла плідно та злагоджено, а по кожному з питань були прийняті відповідні рішення.