ЗВЕРНЕННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЕОНІДА БІЛИКА ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Дата: 26.11.2022 04:08

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

День пам’яті жертв голодоморів – щорічний національний пам’ятний день в Україні, який відзначаємо в четверту суботу листопада.

Цього року вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбуватиметься під час повномасштабної війни росії проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. Адже росія в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів — знищити українську ідентичність і націю. Для цього окупанти вбивають і депортують українців, руйнують міста, спалюють українські книжки. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам'ять всіх жертв.

Цьогорічна кампанія на вшанування пам’яті жертв Голодоморів проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!» Пам’ятаємо злочин сталінського геноциду та його жертв. Єднаємося, тому що єдність є запорукою нашої перемоги. Сьогодні український народ сильний та згуртований, який понад усе цінує незалежність, суверенітет і волю. Ми переможемо.

Закликаю всіх долучитися сьогодні о 16:00 Загальнонаціональної хвилини мовчання та Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті". Вшануймо пам’ять мільйонів невинних людей - наших земляків, без жалю винищених Голодомором!

Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!