ФК "ВІТАЛІЯ" ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ - СРІБНИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ!

Дата: 28.11.2022 10:33

26 листопада на стадіоні «Авангард» у м. Суми відбулося два футбольних матчі першості Сумської області з футболу.

Підтримати наших гравців на цьому важливому матчі прибули Дубов'язівський селищний голова Леонід Білик та староста Чернечослобідського старостинського округу Сергій Тригуб .

В першому матчі за третє місце зустрічалися команди ФК «Україна» (с.Токарі) та ФК «Колос» (с.Северинівка), де з рахунком 3:0 перемогли футболісти з с.Токарі.

В другому матчі за перше місце змагалися ФК «Охтирка» та ФК «Віталія». Гра була видовищною та напруженою, з рахунком 2:1

перемогли охтирці.

Голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ привітав учасників змагань, вручив Кубок переможцям та нагородив медалями учасників змагань.

Кращим гравцем ФК «Віталія» було визнано Олександра ДЯКОНОВА та нагороджено цінним подарунком.

Щиро вітаємо наших гравців із зайнятим "срібним" місцем та висловлюємо велику вдячність їм та усім, хто допомагав команді, за проведену титанічну роботу протягом усього сезону, за докладені величезні зусилля у досягненні численних перемог на шляху до важливої мети. Бажаємо хлопцям сил, натхнення і подальших успіхів у популяризації спортивного життя не лише в нашій громаді, а й далеко за її межами!