ДОРОГІ НАШІ ЗАХИСНИКИ, ВОЇНИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Дата: 06.12.2022 13:01

Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом!

Ваш героїзм, відвага і любов до своєї країни - найсильніша зброя, яка зберегла нашу державу в найважчі часи та оберігає до тепер!

Ви - щит і міць нашої країни та всієї Європи!

Ми вдячні всім, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність.

Українська армія не дозволяє підступному ворогу знищити нашу країну. Тим самим вкотре показавши всьому світові незламність духу і силу українського народу.

Бажаємо усім із честю пройти складні випробування, що випали на долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими!

Від імені Дубовязівського селищного голови Леоніда БІЛИКА, виконавчого комітету селищної ради та депутатського корпусу висловлюємо величезну вдячність та повагу за кожен відстояний клаптик рідної землі, за кожну врятовану долю, за кожен світанок та вечір! Ваша воля до життя, гідність, сміливість та справжній патріотизм – приклад для нинішніх та майбутніх поколінь.

Слава Вам, наші захисники та захисниці! Слава Україні!