Платники Сумщини сплатили понад 18 млрд грн податкових платежів

Дата: 12.12.2022 06:52

Головне управління ДПС у Сумській області акцентує, що протягом січня-листопада 2022 року платники податків Сумщини перерахували до Зведеного бюджету України 18048,7 млн грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Зазначений показник на 2793,3 млн гривень перевищив тогорічні надходження, тобто більше на 18,3 відсотка. Перевиконання проти січня-листопада 2021 року простежується як за надходженнями до державного бюджету – всього надійшло 9763,3 млн гривень (більше на 1541,7 млн гривень або на 18,8 відс.), так і за платежами до місцевих бюджетів – загалом поступило 8285,4 млн гривень, що більше на 1251,6 млн гривень (на 17,8 відсотка).

Тільки за підсумками роботи у листопаді поточного року забезпечено збір до Зведеного бюджету України в сумі 1956,5 млн гривень, що більше  суми сплати за відповідний період минулого року на 233,1 млн гривень, або на 13,5 відсотків.