Про автоматичне формування сертифікатів раніше засвідчених відкритих ключів

Дата: 12.12.2022 06:55

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує клієнтам Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ДПС, що згідно Постанови КМУ від 17.03.2022 року № 300 «Деякі питання забезпечення безперебійного функціонування системи надання електронних довірчих послуг» передбачено можливість автоматичного формування нових сертифікатів раніше засвідчених відкритих ключів для користувачів електронних довірчих послуг віддалено, без особистої присутності таких користувачів.

Кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг ДПС здійснюється автоматичне формування нових сертифікатів відкритих ключів користувачів за один день до закінчення строку чинності старих сертифікатів терміном дії на один рік. При цьому особистий ключ користувача не змінюється. За необхідності, нові сертифікати можна завантажити з сайту надавача acskidd.gov.ua, обравши меню: «Пошук сертифікатів та СВС»