ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 19.12.2022 09:03

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Святого Миколая - одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що наповнює наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками.

Українці завжди шанували Миколая Чудотворця, заступника простих людей, покровителя та вихователя дітей. Наслідуймо і сьогодні добрі та праведні вчинки Святого Миколая. Адже в цей особливий день кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині, свою любов, тепло та ніжність .

Свято має свої традиції й заборони, а найголовніша його сила - це можливість попросити у святого про диво.

Якщо помолитись Чудотворцю про здійснення бажань, захист від зла, добробут, то бажання здійсниться.

Бажаю всім жителям громади миру, родинного затишку й душевного тепла, нехай в оселях панують злагода, любов, затишок та добробут, а Святий Миколай захищає від усіх незгод!

Бажаю скорішої перемоги.

Прошу святого Миколая дати сил нашим воїнам перемогти те зло, яке прийшло в наші домівки. Хай захистить їх і убереже від кулі ворожої.

Дорогі діти! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, а Україні – на славу!

З повагою,

Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК