Платники Сумщини перерахували до державного бюджету майже 10,0 млрд гривень

Дата: 19.12.2022 15:11

За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області, протягом 11 місяців 2022 року до загального фонду Державного бюджету України надійшло 9741,9 млн гривень, що на 1549,1 млн грн більше показника аналогічного періоду минулого року, або на 18,9 відсотка.

Зокрема, в розрізі бюджетоформувальних податків та зборів забезпечено надходження: рентної плати за користування надрами – на 5115,6 млн грн; ПДФО (з урахуванням військового збору) – 2211,5 млн грн; податку на додану вартість –  1845,7 млн грн; податку на прибуток – 409,6 млн грн; частини чистого прибутку (доходу) державних унітарних підприємств, що вилучається до бюджету – 51,0 млн грн; акцизного податку – 28,4 млн гривень.

Слід зазначити, що тільки у листопаді 2022 року надходження до загального фонду державного бюджету склали 976,2 млн гривень.