ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 23.12.2022 08:12

22 грудня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради.

На порядок денний були винесені 11 питань, кожне з яких детально розглядалось членами виконкому.

Зокрема, ряд питань стосувався виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, виконання делегованих повноважень у сфері освіти, культури та соціального захисту населення відповідно до визначених статей Законів України.

Також було схвалено план роботи виконавчого комітету на 2023 рік, визначено порядок організації суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Дубов’язівської селищної ради на наступний рік та підтримано низку важливих змін у питанні надання соціальних послуг населенню і виплат компенсацій фізичним особам, які їх надають.