ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ 28 СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ ДЕПУТАТІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 23.12.2022 18:45

23 грудня пройшла 28 сесія 8 скликання депутатів Дубов’язівської селищної ради під головуванням очільника громади Леоніда БІЛИКА. Першими свою роботу розпочали постійні комісії, які на спільному засіданні розглянули та обговорили кожен з проєктів рішень.

Значна частина питань порядку денного стосувалася затвердження на наступний рік ряду важливих програм, що дозволить відділам та структурним підрозділам виконавчих органів чітко і виважено регламентувати свою діяльність у ключових напрямках, таких як соціальний захист, освіта, медицина, культура, благоустрій.

Ключовими рішеннями, які були прийняті в ході пленарного засідання, стали затвердження бюджету Дубов’язівської територіальної громади на 2023 рік, програми соціально-економічного розвитку та плану роботи селищної ради на наступний рік.

Також усі присутні заслухали звіт поліцейського офіцера громади Олега ДОМНІЦЕНА щодо дотримання правопорядку на території Дубов’язівської селищної ради за 2022 рік.

Крім цього, після детального обговорення депутати одноголосно схвалили звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з проханням прийняти закон про заборону діяльності Української православної церкви московського патріархату в Україні для уникнення реальних та потенційних ризиків загрози національній безпеці України.