ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 25.12.2022 10:25

Це Різдво, як і зиму, як і кожен новий день — для нас відвоювали. Відвоювали і продовжують відвойовувати наші Збройні Сили. Нелюдськими зусиллями... величезною ціною...

Ми можемо сказати «З Різдвом Христовим», бо небо над нами тримає не лише Бог, а й наші янголи, які віддали своє життя за Україну.

Ми можемо бути без світла, води чи тепла і нас це більше не лякає, бо ми знаємо, що справжні цінності інші. А всі тимчасові незручності можна пережити. Головне, щоб вдома, на рідній землі, з дорогими сердцю людьми.

Сьогодні не просто Різдво, яке ми відзначаємо за новим календарем, сьогодні день, коли народжується наша віра у світле майбутнє України. І як і народження людини, цей процес відбувається через біль і сльози, але ми все витримаємо і вистоїмо. Бо на нашому боці правда і віра.

Віримо у наших захисників, підтримуємо їх та просимо Господа оберігати кожного з них!

СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!