Платники Конотопщини сплатили до місцевих бюджетів 1357,3 млн гривень

Дата: 26.12.2022 18:23

Наразі, в час надскладних воєнних випробувань для України, по-новому розглядається конституційний обов'язок кожного щодо сплати податків. Адже  державі так потрібна своєчасна і повна сплата податків для гідної підтримки військових й функціонування економіки держави.

За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області платники Конотопського району протягом 11 місяців 2022 року сплатили до місцевих бюджетів 1357,3 млн гривень. Зазначена сума на 305,4 млн грн перевищила показник аналогічного періоду минулого року.

У розрізі бюджетоформуючих податків надійшло: податку на доходи фізичних осіб – 1049,1 млн грн, єдиного податку – 133,6 млн грн, земельного податку  - 129,0 млн гривень.

Податківці впевнені, що платники податків Сумщини  прикладають максимум зусиль задля перемоги у війні, сплачуючи податки, чим допомагають державі подолати складний фінансовий стан та гідно підтримати її обороноздатність. Саме вони власною працею та сплаченими податками забезпечують своєчасне й повне виконання місцевих бюджетів та фінансову підтримку територіальних громад у період дії воєнного стану.