Якщо скомпроментовано або втрачено особистий електронний ключ

Дата: 26.12.2022 18:32

Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг звертає увагу, що користувачі у яких змінились реєстраційні дані (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації, тощо), особистий ключ був скомпрометованим (доступний не тільки вам) або втрачено, вам не потрібно автоматичне формування нових сертифікатів, можуть скасувати діючі сертифікати одним із способів: за електронним запитом; за заявою у письмовій формі; у телефонному режимі.

Для цього необхідно зайти на сайт надавача за посиланням acskidd.gov.ua, обрати меню «Скасування, блокування, поновлення сертифікатів» та визначити зручний для вас спосіб.

Скасування кваліфікованого сертифіката ключа є достроковим припиненням його чинності. Увага! Скасовані сертифікати ключів поновленню не підлягають!