УЧНІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗАЙНЯЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ МІЖНАРОДНОГО МОВНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

Дата: 02.01.2023 18:22

24 грудня 2022 року в Сумській області відбувся ІІІ етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (наказ Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 19.12.2022 №466-ОД «Про проведення ІІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти області у 2022-2023 навчальному році»).

У ІІІ етапі взяли участь 79 учнів із 18 територіальних громад, серед яких була і команда Дубов’язівської селищної ради з 9 учасників.

29 грудня 2022 року на базі Сумського ОІППО відбулася перевірка конкурсних робіт журі ІІІ (обласного) ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Відповідно до протоколів обласного конкурсу учні отримали такі призові місця:

- ІІІ місце Анцибор Валерія, учениця 8 класу Дубов’язівського ліцею (учитель – Мозгова Олена Володимирівна).
- ІІ місце Повидиш Валерія, учениця 9 класу Дубов’язівського ліцею (учитель – Беседа Жанна Миколаївна).

Вітаємо всіх учасників конкурсу та вчителів. які підготували учнів!

Нехай перемога в цьому конкурсі додасть вам наснаги, упевненості в своїх силах і можливостях, підсилить жагу до нових перемог та творчих звершень на благо України.