ПРОЙШЛА АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 09.01.2023 15:25

Невід’ємною частиною діяльності органів місцевого самоврядування є окреслення напрямків роботи на найближчий час. Початок нового року несе в собі нові виклики, цілі та завдання. Тому важливо максимально об’ємно скоординувати робочий процес і зосередити увагу на кожному проблемному питанню задля успішного функціонування всіх напрямків життєдіяльності громади.

В ході апаратної наради керівництва селищної ради з начальниками відділів та керівниками структурних підрозділів виконавчих органів проаналізували хід опалювального сезону на території Дубов’язівської територіальної громади та основні проблеми, що заважають його успішному проходженню.

Селищний голова Леонід БІЛИК дав низку доручень очільникам відділів освіти, соціального захисту, жилого-комунального господарства та благоустрою щодо координації дій в умовах тривалої відсутності електроенергії та зниження температури навколишнього середовища.

На контролі – ситуація із забезпеченням твердим паливом закладів соціально-культурної та освітньої сфери.

Також Леонід БІЛИК спільно із заступниками Наталією ГАРЯЧОЮ та Оленою БОХАН, начальником відділу фінансів та економічного розвитку Світланою ІВАНЕНКО, директором КНП «Дубов’язівська АЗП-СМ» Анатолієм МАНЯКОМ та начальником відділу освіти, молоді та спорту Дубов’язівської селищної ради Юрієм БІЛАНОМ провів робочу нараду, де було обговорено питання функціонування закладів медицини та освіти у 2023 році, придбання необхідного обладнання та ремонтів згідно визначених потреб.

За підсумками проведених нарад були надані відповідні доручення та рекомендації.