ОЧІЛЬНИК ГРОМАДИ ЛЕОНІД БІЛИК ПРОВІВ ОСОБИСТІ ПРИЙОМИ ГРОМАДЯН У СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ

Дата: 17.01.2023 19:35

17 січня Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК провів особисті прийоми громадян у Шпотівському, Курилівському та Красненському старостинських округах.

Питання, з якими зверталися громадяни, стосувалися, зокрема, ліквідації аварійних дерев та порослі в межах населених пунктів, механізму отримання субсидій, пільг, гуманітарної допомоги, надання медичних послуг, здійснення освітнього процесу та ряд інших.

Селищним головою було розглянуто кожне звернення. На всі порушені в ході зустрічі питання громадяни отримали вичерпні відповіді та змістовні роз’яснення. Ряд питань вирішено головою на місці.

Ті ж питання, які потребували додаткового вивчення, очільником громади взяті на особистий контроль та згідно них надані відповідні доручення виконавцям для їх розгляду та вирішення.