Платники податків Конотопщини сплатили до місцевих бюджетів 1586,4 млн гривень

Дата: 20.01.2023 12:45

Незважаючи на війну, бізнес має працювати, зберігати робочі місця, виплачувати  заробітну плату, сплачувати  податки і тоді місцеві бюджети будуть стабільно наповнюватися, а місцеве населення зберігатиме платоспроможність.

За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області платники Конотопського району у 2022 році сплатили до місцевих бюджетів 1586,4 млн грн податкових платежів.  Зазначена сума на  395,5 млн гривень перевищила показник аналогічного періоду минулого року.

У розрізі бюджетоформуючих податків надійшло: податку на доходи фізичних осіб - 1243,8 млн гривень, єдиного податку – 144,7 млн гривень, земельного податку  - 147,9 млн гривень.

Податківці впевнені, що платники податків Конотопського району гідно допомагають державі подолати складний фінансовий стан та підтримати  обороноздатність її військових. Власною працею та сплаченими податками вони забезпечують своєчасне й повне виконання місцевих бюджетів у період дії воєнного стану.