УЧНІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВИБОРЮЮТЬ ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ОЛІМПІАД З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ

Дата: 21.01.2023 12:15

Наші учні, всупереч складним викликам сьогодення, продовжують здобувати високі місця на олімпіадах та конкурсах. Вони вмотивовані, зацікавлені у тому, щоб поглиблено розбиратися в темах, не соромитися ставити додаткові питання й шукати авторитетні джерела інформації. Своїми перемогами вони доводять нашу міцність і бажання будувати країну майбутнього, успішну й незалежну, вільну й щасливу.

Нині триває ІІІ етап (обласний) Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, у якому учні навчальних закладів Дубов’язівської селищної ради беруть активну участь та займають призові місця.

16 січня учениця 9 класу Гружчанського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Єлизавета ГАРБУЗОВА зайняла ІІ місце з історії (керівник: Янку Аліна Сергіївна).

18 січня учень 9 класу Лебедівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Станіслав ВЕДМІДЬ виборов ІІ місце з географії (керівник: Ковбань Валентина Григорівна).

19 січня учениця 11 класу Дубов’язівського ліцею Вікторія ЛИТВИН зайняла IV місце з української мови та літератури (керівник: Лелюх Анна Володимирівна).

Пишаємося нашими розумниками. Бажаємо їм і надалі лише успіхів та натхнення на шляху до переможних вершин.

Висловлюємо щиру вдячність вчителям, які готували та продовжують готувати учнів до участі в олімпіадах різного рівня.