ПЛІДНО ТА КОНСТРУКТИВНО ПРОЙШЛО ПЕРШЕ У НОВОМУ РОЦІ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 25.01.2023 15:07

25 січня відбулось засідання виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради під головуванням очільника громади Леоніда БІЛИКА, в ході якого було розглянуто та прийнято низку важливих рішень.

Зокрема, учасники засідання затвердили плани роботи виконавчого комітету на І квартал 2023 року та служби у справах дітей на увесь 2023 рік, заслухали звіти голови адміністративної комісії виконавчого комітету селищної ради про проведену роботу у 2022 році та про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті за минулий рік.

Було також підтримано створення комісії по обстеженню об’єктів централізованого та децентралізованого водопостачання на території Дубов’язівської селищної ради, внесення змін до складу комісії з житлових питань при виконавчому комітеті селищної ради, надання платних, безоплатних та диференційованих соціальних послуг громадянам, які обслуговуються відділеннями Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» та ряд інших питань.

Загалом, перше засідання виконавчого комітету 2023 року окреслило важливі віхи роботи як виконавчих органів селищної ради, так і окремих відділів та структурних підрозділів, що дозволить в подальшому вірно скерувати свою діяльність у визначених напрямках.