ЛИШ ЛЮДЯМ ЗАВДЯКИ ЖИВЕ МІЙ КРАЙ В ВІКАХ…

Дата: 28.01.2023 09:19

90-річний ювілей відзначила жителька смт. Дубов’язівка Гавриленко Віра Леонтіївна.

До привітань поважної іменинниці долучилися начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради Юлія МЕЗЕНЦЕВА та завідувач відділення соціальна допомога вдома Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» Світлана ФЕСЕНКО.

Гості щиро віншували довгожительку квітами, солодкими подарунками та бажали ювілярці міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу й ще довгих років життя.

Сама ж іменинниця раділа гостям і подякувала за увагу до неї та теплі слова привітань.

Шановна Віра Леонтіївна! Сердечно вдячні Вам за Вашу невтомну працю, життєву стійкість, мудрість, щире та добре серце. Бажаємо Вам міцних сил і здоров’я, квітучого саду в душі і щирої радості в серці, незгасною віри і світлої надії, доброго світу навколо і затишних сімейних вечорів.