АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 30.01.2023 16:30

Традиційно на початку тижня на спільній апаратній нараді керівництва селищної ради з начальниками відділів і керівниками структурних підрозділів виконавчих органів визначили основні напрямки діяльності на поточних тиждень.

Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК заслухав робочі звіти очільників освіти, медицини, соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу «Центр надання адміністративних послуг».

На контролі – проблемні питання, що виникають в ході опалювального сезону та налагодження безперебійного функціонування в умовах відключення електроенергії закладів соціальної сфери, відділів, які надають необхідні адміністративні послуги, навчальних закладів та закладів медицини.

Крім цього розглянуто ряд інших важливих питань життєдіяльності громади та визначено завдання, які потребують вирішення найближчим часом.

За результатами апаратної наради були надані відповідні доручення.