УВАГА! ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА!

Дата: 07.02.2023 11:45

Відділ соціального захисту виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради повідомляє, що  у місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр. Установа знаходиться у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України і на загальнодержавному рівні надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам родин ветеранів та членам сімей загиблих.

Основні види послуг, що надаються Центром:

• правові;
  • психологічні;
  • соціальні;
  • фізкультурно-оздоровчі;
  • інформаційні.

Також, при Центрі діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри». Мета діяльності служби – розширення доступу до кваліфікованих психологічних послуг і правової підтримки ветеранів, УБД  та їх близьких перед усім із сільської місцевості.

Номери Телефону довіри: 095 945 69 40, 067 850 91 16.

Графік роботи: понеділок - п’ятниця з 9.00 до 18.00. Перерва з 13.00 до 14.00.