ТРИВАЄ ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАЙНЯТОСТІ ТИМЧАСОВО БЕЗРОБІТНИХ ОСІБ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ В РЕАЛІЯХ ВОЄННОГО ЧАСУ

Дата: 08.02.2023 12:21

Організація суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану має вагоме значення для реалізації питання зайнятості тимчасово безробітних осіб.

Керуючись статтею 17 Закону України «Про зайнятість населення», статтями 3,4,8,15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» зі змінами, постанови Кабінету Міністрів від 13 липня 2011 року №753 про Порядок залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, розпорядженнями голови Сумської обласної державної адміністрації-керівника обласної військової адміністрації, голови Конотопської районної державної адміністрації-керівника районної військової адміністрації щодо організації суспільно корисних робіт та відповідно до рішення виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради «Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану по Дубов’язівській селищній раді на 2023 рік», на території Дубов’язівської територіальної громади організована робота та визначено порядок і перелік видів суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану, чітко регламентовані всі ключові аспекти по забезпеченню необхідних умов осіб, які реалізовують вищевказані роботи.

Протягом січня 2023 року у співпраці з Конотопським міськрайцентром зайнятості до суспільно корисних робіт залучено 20 зареєстрованих безробітних осіб - мешканців нашої територіальної громади.

Вони виконують види діяльності згідно визначених переліків, зокрема, заготівлі дров для опалювального сезону для військових і населення, забезпечення сталого функціонування об’єктів життєдіяльності, плетіння маскувальних сіток, розвантаження гуманітарної допомоги, вирубка дрібної порослі тощо.

Загалом, робота в даному напрямі продовжується і вона враховує в себе найновіші законодавчі нововведення та чітку взаємодію виконавців з організації суспільно корисних робіт усіх рівнів.