ПРОЙШЛА АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 07.02.2023 15:56

6 лютого у головному офісі Дубов’язівської селищної ради відбулась спільна апаратна нарада керівництва селищної ради з начальниками відділів, керівниками структурних підрозділів виконавчих органів та старост старостинських округів за участі голови Конотопської районної державної адміністрації-керівника районної військової адміністрації Тетяни СИЗОН та представника Конотопського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Серед питань порядку денного – налагодження скоординованої роботи по організації оповіщення мобілізованих та призовників, здійснення широкої інформаційної кампанії серед жителів територіальної громади щодо формування штурмових бригад «Гвардія наступу», до яких можуть вступати добровольці.

Як зазначив представник центру комплектування, дана кампанія спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найкраще пасують їм за ідеологією та цінностями.

Для довідки. Доброволець приходить у ЦНАП, де йому пропонують 8 бригад на вибір, відповідно до його мотивації та поглядів:

• Якщо він хоче битися серед поліцейських – йому в «Лють».

• Якщо йому болить за Крим і він хоче взяти участь у звільненні півострову – тоді йде до «Кара-дагу».

• Хоче укріпити кордон або воювати в лавах прикордонників – обирає «Сталевий Кордон».

В Сумській області по даному напрямку працює 6 ЦНАПів: Суми, Білопілля, Охтирка, Ромни, Конотоп та Шостка.

Також, в ході наради було опрацьовано ряд питань поточного характеру, за підсумками яких надано відповідні доручення та рекомендації.