ДУБОВ'ЯЗІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ОТРИМАЛА НОВЕНЬКЕ СЛУЖБОВЕ АВТО ДЛЯ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ОФІЦЕРІВ ГРОМАДИ
Дата: 10.02.2023 19:28
Кількість переглядів: 104
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04391241/05702b2b71ab1ba91632ad9fa354b2d3.jpg)
За дорученням Дубов'язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА заступник селищного голови Олена БОХАН взяла участь у обласному заході з нагоди вручення ключів до нових автомобілів та сертифікатів поліцейським офіцерам громад Сумської області.
Олег ДОМНІЦЕН, поліцейський офіцер Дубов'язівської територіальної громади, особисто отримав ключі з рук очільника поліції Сумщини.
Завдяки новому службовому транспорту наші правоохоронці зможуть ефективніше виконувати свої професійні завдання щодо створення безпечного середовища на території населених пунктів Дубов'язівської селищної ради.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04391241/b3e409c24f95c53988374a688c896b50.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04391241/b365e36457d863d0519625813363b5b9.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04391241/63f9447c946f14d027d7be77503227a6.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)