ВІДБУЛАСЬ АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 13.02.2023 16:12

В ході щотижневої апаратної наради Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА з начальниками відділів та керівниками структурних підрозділів виконавчих органів вже традиційно окреслювали напрямки роботи на поточний тиждень, підсумовуючи пророблену роботу за минулі дні.

Значну увагу приділено питанню забезпечення безперебійної роботи закладів медицини, освіти, культури та соціальної сфери. На контролі – всі проблемні питання, що заважають повноцінному функціонуванню установ в умовах як воєнного стану в наші країні, так і проходження опалювального сезону.

Спільно було напрацьовано ряд важливих завдань по кожному напряму життєдіяльності громади, які мають бути реалізовані в визначені терміни.

Крім цього, було акцентовано увагу на своєчасній підготовці та поданні відповідальними виконавцями матеріалів до засідань виконавчого комітету та сесії селищної ради.

Селищним головою були надані відповідні доручення згідно поставлених завдань.