РЯТУВАЛЬНИКИ НАГАДУЮТЬ: ДОТРИМАННЯ ПРОСТИХ ПРАВИЛ РЯТУЄ ЖИТТЯ!

Дата: 14.02.2023 09:01

13 лютого у головному офісі Дубов’язівської селищної ради відбулась зустріч з представниками Конотопського районного управління ГУ ДСНС України в Сумській області, які в рамках просвітницько-інформаційної кампанії нагадали про безпечне поводження з джерелами світла і тепла в житлових приміщеннях та на робочому місці, застерегли від порушень правил експлуатації газовим обладнанням, електроприладами різної потужності, особливо в умовах вимушених відключень електроенергії через масовані атаки окупаційних військ по нашій енергосистемі.

Крім цього, фахівці звернули особливу увагу на дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, підозрілих предметів та пристроїв. У випадку виявлення предмету, який ззовні схожий на вибухонебезпечний, категорично заборонено брати його в руки, рухати або ж переміщати. Тим паче – небезпечно для здоров’я і життя розбирати ВНП, бити по ньому, кидати у вогонь. Необхідно відійти на безпечну відстань, не менше 100 метрів та зателефонувати до екстрених служб за номерами 101 та 102.

В підсумку, рятувальники зазначили, що лише неухильне слідування цим напростішим правилам зможе врятувати життя.