ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ УЧАСТІ УЧНІВ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ У ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ

Дата: 14.02.2023 19:59

Протягом січня-лютого 2023 року здобувачі освіти Дубов’язівської селищної ради – переможці шкільного етапу олімпіад - брали активну участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін серед інших громад Сумської області.

Було пройдено нелегкий, часом складний, шлях підготовки педагогами-керівниками своїх вихованців. Додавали складності і умови проведення цьогорічних олімпіад в онлайн-форматі, що в свою чергу містило цілу низку додаткових вимог до робочого місця учасника, обов’язкової відео трансляції процесу написання олімпіади, відсутності вчителів і будь-яких сторонніх осіб поруч з учнем в ході роботи тощо. Безумовне дотримання всього вищезазначеного було вирішальною ознакою того, чи візьме участь дитина в конкурсі чи залишиться поза ним.

Спільними зусиллями фахівців відділу освіти, молоді та спорту селищної ради та педагогів навчальних закладів вжилися всі відповідні заходи щодо можливості безперебійної участі у предметних олімпіадах всіх учасників.

І, як результат, наші учні вибороли наступні місця:

І місце з правознавства – Єлизавета БАРАБАШ, Дубов’язівський ліцей (керівник: Савченко Микола Миколайович);

І місце з фізики – Євген БІЛОШАПКА, Чернечослобідський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (керівник: Білошапка Віктор Іванович);

ІІ місце з біології – Валерія ПОВИДИШ, Дубов’язівський ліцей (керівник: Петренко Ольга Олександрівна);

ІІ місце з географії – Станіслав ВЕДМІДЬ, Лебедівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» (керівник: Ковбань Валентина Григорівна);

ІІ місце з історії – Єлизавета ГАРБУЗОВА, Гружчанський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (керівник: Янку Аліна Сергіївна);

IV місце з української мови та літератури – Вікторія ЛИТВИН, Дубов’язівський ліцей (керівник: Лелюх Анна Володимирівна);

IV місце з математики – Андрій СКЛЯР, Чернечослобідський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (керівник: Білошапка Оксана Петрівна);

IV місце з англійської мови – Євген БІЛОШАПКА, Чернечослобідський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» (керівник: Бендриківська Тетяна Станіславівна);

IV місце з хімії – Марина БОНДАРЕНКО, Дубов’язівський ліцей (керівник: Повидиш Тетяна Петрівна).

Щиро вітаємо кожного з учасників олімпіад! Ви справжні молодці. Незважаючи на всі виклики, що стояли перед вами на шляху (а їх було ой як немало!), ви здолали їх і показали відмінний результат, гідно представивши нашу територіальну громаду серед інших громад області. Не зупиняйтесь на досягнутому! Продовжуйте рух до нових висот! Успіху, натхнення і віри в свої сили.

Велика вдячність педагогам-наставникам за якісну підготовку учнів! Своїм прикладом ви формуєте щиру впевненість у незламності великого освітянського фронту, який щоденно, долаючи темряву незнання, формує у серцях юних українців всепереможну любов до свого народу, рідної землі та отчого дому. В цьому і є велична місія вчителя на цій землі.