НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Дата: 15.02.2023 13:44

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності й вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

З нагоди вшанування пам’яті полеглих земляків-інтернаціоналістів відбулися покладання квітів до пам’ятних дошок воїнам-афганцям Миколи Овдієнка та Миколи Курсова у смт. Дубов’язівка та пам’ятного знаку воїну-інтернаціоналісту Валерію Гаркуші у с. Грузьке.

Участь у заходах взяли Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, заступник селищного голови Наталія ГАРЯЧА, голова ветеранів Дубов’язівської селищної ради Григорій ЛІНЧАК, працівники Дубов’язівського ліцею, закладів культури та старостинського округу.

Усі присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання.

Будь-яка війна – це трагедія мільйонів людей, мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати.

На жаль, і сьогодні Україна протистоїть повномасштабному вторгненню росії і тисячі ветеранів добровільно боронять нашу прекрасну державу від окупанта, від російської агресії.

У цей скорботний день Україна схиляє голову перед своїми синами, які загинули виконуючи військовий обов’язок. Ми повинні пам’ятати, що ціна мирного безхмарного неба занадто велика для кожного з нас...