НЕБЕСНА СОТНЯ – ПЕРШІ ГЕРОЇ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ВІЙНИ

Дата: 20.02.2023 14:17

Небесна Сотня! Когорта відважних, незламних, цілеспрямованих українців, які знали – за незалежність варто боротись до кінця. У центрі столиці, ціною власного життя, вони відстоювали державу: демократичну, вільну, суверенну.

Тоді, на Майдані, наша війна лише почалась… За ці роки наша Небесна Сотня перетворилась на Небесні Тисячі тих, хто віддав своє життя за майбутнє України.

З метою увічнення громадянської і національної відваги та гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, 20 лютого у с. Землянка Гружчанського старостинського округу відбувся захід по вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні, організований працівниками культури.

У ньому взяли участь заступники селищного голови Наталія ГАРЯЧА та Олена БОХАН, староста Гружчанського старостинського округу Лілія ГРАДУН, працівники культури, вчителі Землянського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" та жителі населеного пункту.

Сьогодні Єднання всього українського народу не знає меж… Боремося і обов‘язково поборемо!

І водночас пам’ятаємо… Ціна свободи та гідності досі висока для українця. Проте вистоїмо, заради майбутніх поколінь, заради життя тут і зараз! Мир буде на наших умовах!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЇЇ ГЕРОЯМ!